Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kis nimfa papagaj folyton a...

Kis nimfa papagaj folyton a hátára fordul. Miert teszi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy amikor nem tudnak meg jarni akkor gyakran hatraesnek, de szinte mindig hatrafekve van es nem tud egyedul visszafordulni. A masik, hogy nem tudta megemeszteni a tapot. Eddig mi csinaltuk a kajat, de ma jott meg a tap, es eszre vettuk hogy amit mi adtunk neki, azt nem tudta megemeszteni es a begyebe van. Lehet hogy ezert esik mindig hatra? (Adtunk neki teat)

A valaszokat elore is koszonom.


2020. máj. 15. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Teát? Milyen tápot kap? Eddig mit evett? Mennyi idős?
2020. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4-5 napos. Eddig reszelt tojast, mezet, orolt magot, buzadarat, reszelt repat, nyers gyumolcslevet evett, pepesitve vizzel, es a mostani tap az orlux markaju. Es ilyen emesztes segito teat adunk neki. Sajnos hirtelen nem tudom hogy hivjak.
2020. máj. 15. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szülei nem etetik? De mindegy is. Itt egy cikk, ebben szépen leírják, mit kell csinálni.

[link]

2020. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a szülei etetik?
2020. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kilökték a fészekből. Ez volt az elso kikelt fioka alom de sajnos nem regen pusztult el az utolso. Mindent ugy csinaltunk ahogy leirtak, de lehet betegek voltak vagy nem volt jo nekik a tap :(
2020. máj. 22. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre hagyd a fiókázást, és olvass utána alaposabban mindennek, ha rendesen akarsz foglalkozni és nem csak könnyű pénzszerzési lehetőséget látsz benne. Lehet, hogy nem jó a szülőpárosítás, lehet, hogy túl fiatalok (én 2 éves kor előtt nem hagyom őket költeni), lehet, hogy idősek, nem tudom, honnan vannak, de akár testvérek is lehetnek, lehet, hogy betegség áll a háttérben, lehet, hogy a körülmények rosszak.

Kézzel nevelésnek én nem vagyok híve, mindig a szülőre hagyom, de besegíteni lehet, viszont én tapasztalat nélkül csak szakértő segítségével javaslom, aki már régóta csinálja, de ha a szülők lökték félre a fiókát, annak az is lehet oka, hogy ők ösztönösen megérzik, ha nem életképes a kicsi.

2020. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!