Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Anyám hogy lehet ennyire hülye?

Anyám hogy lehet ennyire hülye?

Figyelt kérdés
1 órája egy kismadár ugrándozott a kertbe még a repülést tanulta anyja a kerítésen volt.Kint volt a kutyánk aki "játszott" a kismadárral bevittem a kutyát anyám is láttad a kismadarat aztán bementünk (a madár jól volt).Erre negyed órája megint hallom a madarakat rikácsolni kinézek kint a kutya... úgy hogy megbeszéltük ne engedje ki az este...A magyarázat persze az volt hogy ő nem látott már madarakat ezért ki engedte a kutyát... Persze szerencsétlen madár előttem halt meg nemtudtam már mit csinálni vele.Leginkább most dühös/ideges vagyok nem értem hogy valaki hogy lehet ilyen felelőtlen vagy gondolkodás képtelen lassan 50 éves létére...Persze most én is szarul vagyok mert nem volt jó nézni a madár haláltusáját...

2020. máj. 20. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodj meg, szomorú eset, de már megtörtént, a továbbiakban figyeljen oda ő is.
2020. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Jó azért ne dramatizàld túl. Nem anyonverte egy lapàttal

Ilyen van a természetben

2020. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit túlreagálod szerintem. És mi van hogyha tényleg nem látott ott már madarakat? Miért kell lehülyézni az anyádat?
2020. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Azért vagy ennyire dühös, mert ez életed legnagyobb problémája.
2020. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Én azért a ronda, lógó pofájú kanos kutyát is fejbe vertem volna 1-2 alkalommal szívlapáttal.


Ugyan már, nem kell félteni a kutyát!! "Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten!" - ismeritek a mondást, ugye? Meg az egyenlő bánásmód elvét?!


Nemde? Na, ez remek! Akkor lehetőleg most is gondolkodjon mindenki tisztességesen. Ha kérhetem.


A kutya az "erősebb kutya b@xik" elvet választotta, ahhoz ragaszkodik. Ezt az életet szereti. Nos, hát akkor e szerint kell nevelni, bánni vele nemde?

Az erősebb kutya pedig >AZ EMBER< (kivéve az igazságtalan,ambivalens fanatikus állatvédőket és csillámporos világban élő, de rendkívül magabiztos tini lánykákat), amikor fejbe veri egy nagy vassal a kutyát, amikor gyilkol.

2020. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Indulatból irtam hogy hülye mostmár inkább felelőtlent mondanék...De akkor sem hagy nyugodni.
2020. máj. 20. 22:20
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

"De akkor sem hagy nyugodni."

Anyádra bezzeg haragszol, de az erőszakos kutyára.... áááá, arra bezzeg neeeeem.


Na, Te szerintem pont olyan vagy, aki még élvezi is, hogy tömve van igazságtalansággal ez a világ, és még kreálod is tovább.

2020. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
5. Válaszoló te nem vagy normális
2020. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
5ös te olyan szinten vagy agyilag mint a kérdező🐑
2020. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Milyen erőszakos kutya😂😂?

Ez az élet rendje. Rengeteg macska is elfog kismadarakat, ez normális mert állatok és bennük van a vadászösztön. Ez van van ilyen nem kell mindent túl gondolni, és egyből a kutyára támadni...

2020. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!