Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 2 hullámos papagájom. És...

Van 2 hullámos papagájom. És később tervezek külföldre menni dolgozni. Hallottam arról, hogy kell papír ahhoz, hogy át vihessem őket a határon. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A "külföld" az ebben a tekintetben nem értelmezhető mert ha szabályozásról beszélünk akkor nincs olyan, hogy külföld. Olyan van hogy Ausztria, Németország, Tanzánia, India, Brazília meg Oroszország. Ennek megfelelően, az állatok utaztatását is országok között értelmes nézni. Magyarul tudni kéne, hogy hova mész.
2020. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ausztriába szeretnék menni.
2020. máj. 21. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is utána kell érdeklődj az osztrák hatóságoknál. Magyarországra hoztam vittem madarakat Romániából. Itt kellett egy igazolás egy állatorvos részéről, hogy a madár az enyém, egészséges, szállítható, nincsenek fertőző betegségei. Ez a dokumentum nem lehetett régebbi ...nem emlékszem hány napnál.

Nézz utána, Ausztriát nem tudom. Nyugaton komolyabban veszik a dolgokat, a magyar határon csak kacagtak, mikor lobogtattam a lapomat, mondták, hogy milyen aranyos.

2020. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!