Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagályt tartsak?

Milyen papagályt tartsak?

Figyelt kérdés
Szretenék egy papagályt de nem tudom hogy milyen falyta legyen. Nem szeretnék nagyot. Közepest, mert a kicsikkel félek hogy véletlen lesz vele valami. Légyszives mondjatok papagályokat pls. Előre is köszönöm!

2020. jún. 24. 08:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkinek, most vettem észre hogy a papagájt ly-al írtam. sorry
2020. jún. 24. 08:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nimfa papagáj nagyon szép és okos.
2020. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nimfa papagájt mondanám, de nekem a kecske papagáj is nagyon tetszik. Okos és kedves is, nagyon érdeklődő, bár szerintem elég beszédes is. Kb akkora mint a nimfa.
2020. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is leginkább a nimfapapagájt tudom ajánlani. JÓ TANÁCS:Tenyésztőtől vedd! A kereskedésekben általában betegek a madarak. Nekem 2 kanárim van, az egyikőjük kereskedésből van és másfél héttel az elhozása után kiderült hogy atkás. Szoval kezelni kellett. Ha ezt meg akarod úszni akkor érdemes tenyésztőtől venni.
2020. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Társas lény, egyedül nem tartható!!!

Kezdőknek nimfa vagy hullámos. Olvasgass a témában!

2020. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem csak a papagáj, a fajta is pontos j.
2020. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
#6 Akkor már kiegészítelek azzal, hogy a madaraknál fajok vannak, nem fajták. :D
2020. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan, hogy papagáj fajta, fajok vannak, nem képesek szaporodásra képes utódokat nemzeni, a papagáj hibridek nem tudnak tovább szaporodni, gyakorlatilag meddők.


Kezdőként nimfát párban javaslok, ha nem akarsz túl picit. Ők nyugisak is, okosak, és szépen tudnak dallamokat fütyülni.

2020. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóvan, nem kel bántani h rosszul írtam 10 év németországban és töröm a magyart. ilyen ez, nem kell belémkötni, csak rosszul írtam kész😂😊
2020. jún. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!