Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan madár, amelynek a...

Van olyan madár, amelynek a hangja egy újszülött kiscicára hasonlít?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:

egerészöjv?

[link]

2020. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ölyv*, korán van.:D
2020. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló a hangja. Elolvastam, de nem tudom, ide a városba is betévedhet esetleg? Tegnapelőtt éjszaka kis cica nyávogásra ébredtem, és látom, hogy a cicám is éber állapotban várta, hogy ébredjek fel. Többször hallottam a hangot, majd elhallgatott, többször kinéztem az ablakon is, de az emeletről nyilván nem láttam semmit. Majd egyszer figyelmes lettem a másik oldalon egy fehér cicára, akinek úgy láttam, mintha a szájában lett volna egy kis cica. Éppen akkor csend is volt, gondoltam elvitte az anyja. De később megint hallottam a kis cica hangját, egyszer teljesen megszűnt. Akkor gondoltam, hogy az anya biztos elhordta őket máshová. Másnap azért átnéztünk itt mindent, bokrokat,stb. nem láttunk, illetve nem találtunk kis cicát. Aztán ma este, lefekvés után kb. 11 óra tájban, megint hallottam ezt hangot, de nem sokáig, meg utána persze elaludtam. Ezért gondoltam arra, hogy ez már biztosan nem kis cica lehet.
2020. jún. 26. 10:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem pontosan írtam le, hogy tegnap este, mikor hallottam ismét, először egy nyávogó madár hangnak tűnt, aztán meg teljes mértékben megint egy újszülött kiscica hangjával egyezett meg.
2020. jún. 26. 10:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Nappal nem hallani!
2020. jún. 26. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

erdei fülesbagoly? Igen az nem mindegy hogy nappal vagy éjjel. A baglyok nagyon is lehetnek városi környezetben, az egerészölyv annyira nem, ő a fákkal tarkított réteken gyakori ragadozómadár.

2020. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ez már nagyon hasonló, erdei fülesbagoly.
2020. jún. 26. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Bagoly lesz szerintem.
2020. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szajkó, szarka pl tudja utánozni. Nálunk mindkettő előfordul a kertben (városban), főleg a szajkó előszeretettel ad elő nyávogást, kiskutya ugatást, ajtónyikorgást meg autóriasztó csipogást is. Ha nem bagoly, akár az is lehet.
2020. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Macskabagoly, páva?
2020. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!