Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen állat csipog mostanság...

Milyen állat csipog mostanság júniusban éjszaka?

Figyelt kérdés

Nem lehet aludni tőle, a kertünkben csipog egy hónapja éjszaka

Meghallgattam neten de nem macsksbagoly

Nem is voltunk biztosak benne hogy madár mert vékony magas hangja van és jellegtelen, nem huhog nem cifrazza csak csippant 10 mp-ként.

Hol közelebb, hol távolabb.

Arra gondolok lehet fészkel, mert ha éjszakai madár akkor miért nem megy vadászni

Es újonnan miért csipog a kertünkben éjszaka, hogy se a babánk se mi nem tudunk aludni...



2020. jún. 28. 08:41
 1/5 anonim válasza:
83%
Biztosan bagoly, nálunk is volt ilyen tavaly. Ott fészkelt és ez ment sajnos egész nyáron.
2020. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

"Es újonnan miért csipog a kertünkben éjszaka, hogy se a babánk se mi nem tudunk aludni..."

Mert a természet hamarabb volt ott, mint az ember.


Fülesbagoly lesz az, nálunk is vannak. Többen vannak, már kirepültek, de még nem önellátóak, így kérnek kaját a szüleiktől.

[link]

2020. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És most ettől fogsz tudni aludni? Nos, el kéne fogadni, hogy nem csak ti éltek a bolygón.
2020. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jézusom. Önjelölt természetbarátok kíméljenek az észmenéssel...

Tisztába vagyok hogy ők voltak előbb itt (klisé 1)

Hogy el kell fogadni (klisé 2)

Hogy nincs jogunkban ki sem akadni (klisé 3)

Lehet én is természetbarat vagyok csak nem okostóni oktatásert jöttem.

Az volt a kérdés, miért csipog, mi lehet az oké mert eddig ilyet soha nem tapasztaltam pedig faluról származom és volt pár bagoly a fánkon de ilyet nem hallottam.

Sehova se írtam hogy kinyirnám, vagy ott dögöljön meg szóval kíméljenek meg ettől.

2020. júl. 1. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuvik?
2022. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!