Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az alábbi madár lakóparkba...

Az alábbi madár lakóparkba beköltöznének a madarak?

Figyelt kérdés

Akarok csinálni nekik kuckót és az alábbi konstrukció lenne a legkönnyebben kivitelezhető. Beköltöznének egymás mellé? (Mindegy, milyen madár.)


[link]



2020. jún. 28. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
13 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. Nem mindegy milyen a hely.
2020. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem miért, ne. Bár a "kapcsolatba" lévô madarak egy "lakásban" lennének szerintem. 😉



Jó ötlet TÁMOGATOM. 😉

2020. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es: egy kertes családi ház melléképületének falára gondoltam. Néha csak mi mászkálunk el előtte. A Nap is sokáig süti. Most is van rozsdafarkúink, fecskéink, stb.
2020. jún. 28. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha mászkáltok előtte, nem valószínű hogy beköltöznek.
2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Megcsinálod és megtudod. De úgy csináld, hogy a macska ne tudjon beelőzni.
2020. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha én madár lennék beköltöznék.😄 Nekem tetszik.
2020. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es, én nem értek a madarakhoz, ezért kérdezek.

De te minek okoskodsz, ha szintén hülye vagy hozzá? A rozsdafarkú konkrétan a műhelyBE költözött be, ahová naponta rengetegszer bemegyünk, szinte kerülgetjük egymást az ajtóban, a fecskék pedig az ablakainkhoz.

Azt kérdeztem, hogy egymás mellé odaköltöznének-e, de te inkább a továbbiakban ne válaszolj...

2020. jún. 28. 14:36
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Minden odúköltő fajnak különböző, speciális méretű röpnyílással ellátott odú kell. A, B, C, D odú néven keresd őket, vannak tervrajzok és méretek a neten. Telepes odúból csak B-t érdemes csinálni, verebek számára, a többi madár territóriumot tart, nem fészkelnek egymás mellett.
2020. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Nézz utána a méreteknek, és hogy milyen odúnyílást célszerű csinálni. Szerintem ez, amit rajzoltál, egyik marárfajnak sem befutó. Ha kicsit keresgélsz a neten, fogsz találni anyagokat arról, hogy milyen odúkat érdemes készíteni és hogyan érdemes őket elhelyezni. A tied a veréblakótelepre hasonlít a legjobban, annak nézz utána elsősorban. Csak hogy ne menjen kárba az az erőfeszítés, bármekkora is :-)
2020. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as láttál már fecskefészkeket egyrakáson? Pl. folyó fölötti hidaknál?
2020. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!