Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a legjobb vitamin galamboknak?

Mi a legjobb vitamin galamboknak?

Figyelt kérdés

2 galamb van. Hobbi tartásra vannak,nem szaporításra. Az egyik 10 a másik 2 hónapos. Galambeledelt kapnak,próbáltam már nekik almát,répát és uborkát adni reszelve de nem kellett nekik. Egyszer majd megpróbálkozok lisztkukaccal is.


Ehhez mérten milyen vitamint ajánlotok? Esetleg Jolovit?(kezdő galambtartó vagyok)



2020. júl. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Jolovitot nyugodtan bár nálam nem szerették a szagát. Mehet zöldborsó, búzacsíra. Adhatsz ritkán kis főtt húst(csirke) és főtt tojást. Ha ki vannak engedve mindenféle fűmagot meg magot össtecsipegetnek. Szeretik pl a kanárieleséget
2020. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor amint tudok beszerzem. Zöldborsó van az eledelben,csírán már gondolkoztam de majd megpróbálom. Tojáshéjat szoktam nekik néha törni azt elcsipegetik.

Kiengedve nincsennek.


A mageledelük galambeleség,egzotikus galambeleség,papagáj/kanári eleségek mixe szóval minden van benne.

2020. júl. 5. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Tojáshéjat mindenképp, kell a kálcium.
2020. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van nekik természetesen calciumos csőrkoptató is.
2020. júl. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!