Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájok az odu...

PITYUUUUUUU kérdése:

Hullámos papagájok az odu körül keringenek. Le fognak zokni?

Figyelt kérdés
Az odu külső rúdján állnak és néznek befelé. Le fognak tojni?
2020. júl. 6. 10:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már láttam hogy a hím próbálkozik de a tojó még fiatal és nem nagyon engedi beparozni.
2020. júl. 6. 10:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le az odút és ne szaporíts! Tele vannak a kereskedések papagájokkal, a tenyésztők meg háttérbe szorulnak. Nem kell a felesleges szaporulat.
2020. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le az odút, egyrészt nem értesz hozzá, másrészt a tojó túl fiatal. Miért tettél fel odút?
2020. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akitől vettem vagyis kaptam az unoka tesómtól azt mondta és láttam mikor kikeltették fiaikat. Neki 17 párja van és őket nekem adta
2020. júl. 6. 10:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Van törpe papagájom is és ők is ezt csinálták és rá 1 napra letojtak. Már a kicsik kirepulosek
2020. júl. 6. 10:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odút feltenni, ha csak kedvencként tartod, és nem akarsz tenyésztéssel foglalkozni. De ha akarsz is tenyésztéssel foglalkozni, előbb járj utána, hogyan kell, mi szükséges, csatlakozz egyesülethez, keress a közelben madarakhoz értő állatorvost.
2020. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

A tenyésztéshez képzés kell és szűrt, vizsált, papíros tenyész madarak.

Az szaporítás, amit te csinálsz. Mégcsak nem is értessz hozzá. A szülők és a fiókák életét veszélyezteted!

2020. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Az engedélyköteles madaraknak kell papír, de például hullámosoknál, nimfáknál még gyűrű sem kötelező. Képzés jelenleg nincs is ilyen. Más tenyésztőktől amúgy sokat lehet tanulni.
2020. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
#8 Ne keverd ide a CITES engedélyt. Jézus, tájékozódj már egy picit. Ha nem vagy bejegyzett tenyésztő, akkor szaporító vagy, bármilyen tudással is rendelkezel. Bármilyen faj tenyésztéséhez képzés kell, tök mindegy, hogy papagáj, kutya vagy hörcsög. Gondolom te is szaporító vagy, szóval kár veled vitába szállni...
2020. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Neked sem ártana tájékozódni. Hogyan menjen el képzésre valaki, aki fejlődne, ha nincs képzés?
2020. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!