Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A totojmászok már nem félnek...

A totojmászok már nem félnek az emberektől?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom őket elhessegetni, de meg se ijednek, mintha nem is érdekelné őket.

#galamb #Totojmász
2020. júl. 25. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Az mi?
2020. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megyében hívják őket így? :)

Megszokták az embert, néha ki kell kerülnöm mert nem megy arrébb, én pl. kifejezetten kedvelem őket. Nem félnek, megnyugtat a hangjuk és nagy bajt nem okoznak. Nagyon cukik, amikor szeretgetik egymást a faágon, vagy fél óráig csak tollásszák egymást. Mondjuk nálunk az örvös(?) vagy milyen fajta elterjedt, úgy tudom, Pesten a sima "városi galamb" a több, és ők elég sok gondot okoznak.

2020. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kőhalmi-rajongó? :D


Én eddig csak tőle hallottam.


Amúgy elvileg Hajdú-Bihar megyében használják

2020. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Köszi! :)
2020. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a pesti galambokról tudok nyilatkozni. Anno majdnem felrúgtam egyet, mert szaladtam a busz után, az meg nem zavartatta magát, békésen sétálgatott FELÉM. Reménykedtem, hogy kikerül, de neeem, essek hanyatt én, hogy nehogy baja legyen őméltóságának :D


Múltkor meg mentem haza a munkából. Áthaladtam a belső udvar füves részén. Előttem nem sokkal volt a földön egy galamb.

Furán lapos volt, de nem volt körülötte vér vagy ilyesmi - különben is, oda nem tud bejutni autó a kerítés miatt.

Odamentem megvizsgálni, jó közel hajoltam hozzá.

Napozott a drága.

Nem riadt meg tőlem, nem állt fel, feküdt tovább. Közben meg olyan csúnyán nézett rám, hogy "mi van, kukkolsz?"

2020. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy őrület a szemükben, amitől mindig röhögőgörcsöt kapok. Les az ablakban, mint aki széjjel van drogozva. Hozzá meg az a hang. Imádom!
2020. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!