Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért költözhettek el a galambok?

Miért költözhettek el a galambok?

Figyelt kérdés

Pár hete a harmadik emeleti ablakom előtt, egy fán fészket rakott egy galambpár, és úgy láttam, le is tojt anyuka. A héten távol voltam néhány napig, és elhagyott fészek fogadott, amúgy teljesen ép állapotban. A fára macska nem mászik fel, eső és szél meg volt már korábban is.

Mikor fordul elő, hogy a madarak így lelépnek?


2020. júl. 26. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kiesett a fióka a fészekből, el is pusztult. A galambok elmentek.
2020. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirepülnek a fiókák, zargatva vannak, vagy megette valami a tojásokat/fiókákat.
2020. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi idő alatt nem keltek ki (hétfőn még csak ketten voltak, szombaton értem vissza). Lehet, hogy a távollétemben egy szomszéd akciózott, ragadozó egész biztosan nem járhatott ott fent.
2020. júl. 26. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tojás is kieshetett. Ragadozónak meg pár másodperc kell. Szarka, mókus, nyest, akármi.
2020. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!