Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarak ragaszkodnak a...

Milyen madarak ragaszkodnak a gazdájukhoz a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Utánam úgy jönnek a tyúkjaink, amikor kiengedem őket, mintha az anyukájuk lennék. 😄
2020. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy japán fürjünk volt, de úgy, mint házikedvenc, lakásban tartottuk. Ő ragaszkodott hozzánk.
2020. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen madár, akinek jó gazdája van. Hullámospapagájtól kezdve a sárkányokig.

(igen, tudom, az nem madár, csak úgy mondtam)

2021. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos fajta papagájok, némelyik vadmadár és egyes háziszárnyasok.

Van, amelyik faj inkább távolságtartó és van, hogy egyedfüggő. A kérdésedre nem lehet konkrét választ adni, hiszen ez nagyon sok mindentől függhet. De bizony, még a csirke is tud ragaszkodó lenni.

2021. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Varjúfélék...
2021. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyiségétől függ majd, így előre nehéz megmondani. ( De a párban tartás szükséges mindig)
2021. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól is függ milyen a gazdája,az etetése,mennyire foglalkoznak vele/ velük sok mindentől függhet de ha jó gazdi vagy minden állat kötődni fog hozzád.
2021. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit én nagyon klassznak tartok, ha volt már egy madarat akiker úgy igazán odafigyeltél, nagyon nagyon könnyű érteni a testbeszédüket. Hihetetlen mennyire kifejezőek!
2021. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!