Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Eddig jól csinálom egy talált...

Eddig jól csinálom egy talált kisgalambbal?

Figyelt kérdés

1. Nem ő az első pici akit felnevelek hanem a 3. de azért megkérdezem hogy mindent jól csinálok e.


2. A szülei nem hagyták el,épp a földön tanitották repülni ő meg csak vergődött és megakartam nézni hogy minden oké e. Láttam hogy nem ezért vettem magamhoz


3. Egy dobozba került messze a többi galambtól. Kapott jolovitos vizet és atkaírtót. A lábán kis szemőcsöket/dudorokat látok... remélem csak galambhimlő ezért kapott rá betadinet. Az egyik lába nem mozog,törés nincs benne,szegény nem tud járni( ezért hoztam be). A szárnya nem sérült,viszont ürüléke még nem volt,de szerintem csak azért mert üres a begye. Külső sérülés nincs rajta,a szájában sincs semmi fura.


4. Holnap reggeli elviszem galambszakorvoshoz.



2020. aug. 18. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Főtt búzát lehet neki adni, szemenként tömni vele, minél hamarabb!! Az orvos előtt adj neki enni. Nagyon legyengülnek az éhezéstől. Mellette lehet kevés főtt tojást is, főtt rizset (só nélkül). Ki lehet szórni eléje magokat, kukoricadarát.
2020. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogyan kell megtömni már van tapasztalatom:) már kb 3 hetes szóval tud magától enni de gyenge nagyon. Répát terveztem neki főzni és almát reszelni de sztem tojás is lesz a menüben mert annak a héját is hasznosítani tudja.
2020. aug. 18. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A répa jó béltisztító, de én csak akkor adnék neki, mikor már megerősödött. Nálam nagyon vizeset fosott tőle.
2020. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Nagyon gyenge szegénykém. Azért remélem helyrejö n.
2020. aug. 18. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!