Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szomszédomban van kb. 50db....

Szomszédomban van kb. 50db. házigalamb.Egész nap jönnek- mennek,a madárházuk egész nap nyitva van.Az udvar a terasz a medence egyszerűen élvezhetetlen tőlük.(madárürülék,toll) Mit lehet ilyenkor tenni? Hol lehet ez ellen panaszt tenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Ha zavar, írtsd ki/jelentsd fel/öld meg. Tipikus emberi gondolkodás...
2020. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Helyi jegyzőnél, birtokvédelem címen lehet panaszt tenni, az önkormányzatnak intézkednie kell.

Első: lehet, hogy "tipikus" gondolkodás, de a madárürülék és egyéb elhullajtott dolgok igenis betegséget, fertőzést terjesztenek/terjeszthetnek. Ezen kívül saját kertjében nem lehet nyugodtan az ember? Azt kell figyelnie, mikor sz...ják le, de szó szerint?

2020. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk ha feljelented számíthatsz rá hogy onnantól úton útfélen kersztbe fog neked tenni,jogosan.


Engem is feljelentettek a csirkéim miatt, utána minden szabálytalanságáért/, amiről tudtam szépen egyesével feljelentettem, elég gyorsan elköltözött a szutyok.

2020. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2%
"Saját kertje" nevetnem kell. De mit is várok ilyen korlátolt emberektõl.
2020. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
85%
3as az azért más. A csirkéid nem hiszem, hogy átrepültek a szomszédhoz és teleszarták az udvaron száradó ruhákat:D
2020. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
4: fejtsd már ki légy szíves, mitől is lenne korlátolt az, aki a magánterületén szeretne pihenni/szórakozni? Mindezt anélkül, hogy teleszemetelnék/sz..nák a helyet is, meg őt is?
2020. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Hrvtgbr válasza:
67%
Beszelj a szomszeddal elosszor. Ha nem erdekli akkor macskat ne vegyel vagy hozzal mert megfogja es megoli. Nem vagyok hive az allatok megolesenek mert nem tehetnek rola. Szerintem a gazdaval kezdj vmit. Irj egy kamu de mindenkeppen hivatalosnak latszodo tobb szazezer forintra perlo es a kesobbiejben BEHAJTO kamu levelet. Nyugodtan ird oda bele a nevedet had lassa ki volt a feljelento. Erdemes beleirni egy hataridot, hogy megoldhassa addig. Ha ezekutan sem megy a dolog akkor a hatterbol kell cselekedni. Sohasem szemtol szemben. Ne szamits segitsegre sehonnan sem. Nem fogsz kapni. De az allatokat ne bantsad. Azzal nem oldod meg.. max eteto es ragaszto az aljaba.. beleszorul szepen kiveszed, osszegyujtod oket es elviszed messzire vagy eladod oket, hogy a karokat fedezd beloluk. De ne bantsad oket!
2020. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell semmiféle kamu papír. Mint mondtam, helyi jegyző, birtokvédelem. Bemész hozzá, ezt elmondod neki, intézkednek.

Természetesen - ha orvosilag tényleg alá tudod támasztani - kártérítést is kérhetsz, egészségromlásra hivatkozva. De ehhez már érdemes ügyvéd segítségét kérni, ami nem olcsó. Neked kell mérlegelni, megéri-e. A "kamu" levelekkel megütheted a bokád, nem javaslom. Csakis a hivatalos eljárásokat.

2020. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Hrvtgbr válasza:
17%
Aranyos a valasz de nem mukodik.. jarogass tobb honapon keresztul vizsgalatokra majd tobb szazezrekert ugyvedi tanacsokra es slussz poenkent meg egy macska se fog foglalkozni az ugyeddel a jegyzonel vagy az onkormanyzatnal. Vicces amit olvasok. Ha ezekbol egy dolog is mukodne gyorsan es jogilag akkor hinnek a jogszolgaltatasban. Sajnos az igazsagszolgaltatas nem talalkozik a leirtakkal es ezt mindenki tudja kiveve akik ebbol elnek meg. Nem onbiraskodni es nem olni. A problemat megoldani kell es nem megoldatni. Csak okosan..
2020. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Hrvtgbr válasza:
34%
Befogni oket es eladni vagy elengedni messze.. a kamu levellel meg probalkoznek.. ha benne van ki volt a feljelento akkor felkeres max beszarva.. a bokadat nem utheted meg.. szarakodjon O ha problemazni akar de mivel O okoz kart Neked nem fog szarakodni.. Csak okosan es csak hatterbol cselekedni.
2020. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!