Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szomszédomban van kb. 50db....

Szomszédomban van kb. 50db. házigalamb.Egész nap jönnek- mennek,a madárházuk egész nap nyitva van.Az udvar a terasz a medence egyszerűen élvezhetetlen tőlük.(madárürülék,toll) Mit lehet ilyenkor tenni? Hol lehet ez ellen panaszt tenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 14:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Hálaistennek semmire se fogsz menni!
2020. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Remélem ,hogy madártoll allergiád a szomszédodba legalabb 50 galamb lesz!
2020. aug. 26. 09:55
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Van madártoll allergiám, van csirkém és a szomszédokban is van, ráadásnak a padláson fészkelnek rendesen a madarak, és láss csodát semmi bajom :D Mellesleg ahol ezelőtt laktam ott volt nekem is galambom és akkor se volt bajom, csak mikor takarítottam őket kellett beöltöznöm :D Meg mikor kijött eladnom a papagájokat és ennyi :)


Mellesleg remélem a szomszédod a pattogásodért majd rendesen szétszopat!

2020. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én azért írtam ide mert megoldást szeretnék erre a galamb problémára!Nos hat tőled akadékoskodáson es rosszindulaton kívűl.... Ime a megoldások királya...Ez igen ..
2020. aug. 26. 17:44
 25/25 anonim ***** válasza:
Én imádom a galamblevest.
2022. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!