Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S.OS. Ez normalis?

S.OS. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Na szvl...tegnap este vettem 2db. 3 honapos hullamos papagajt, egy hímet és egy tojót. Azota kb egy helyben allnak, nm mozdulnak, nm csipognak, semmi hangot nm adnak ki. Nm esznek es nm isznak (csak egy par szemet ettek a furtos kolesbol, amit elejuk tartottam). Ez normalis? Miutan megszokjak a helyet rendesen fognak viselkedni?



legyszi vk segitsen, mert most vannak eloszor hullamosaim



2020. aug. 27. 11:43
 1/5 anonim válasza:
26%
Sokkot kaptak.. Nekem reggelre lefelé lógva voltak meghalva
2020. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Normális, kellhet egy kis idő, amíg megszokják az új helyet. Addig ne is piszkáld őket, legyen minél nagyobb nyugalom körülöttük.
2020. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a tojo nalam is egy csomoszor a kalitka tetejerol log fejjel lefele, ugy is aludt. mostmar kezdenek feloldodni, egyet-egyet csipognak is neha, tollaszkodnak, ilyesmik... es pont most talaltak meg az etetot, esznek is belole, es ha jol lattam, a tojo mar ivott is



szvl valszeg csak ido kerdese


jajj es az elso valaszolonak: nagyon sajnalom :(

2020. aug. 27. 12:38
 4/5 A kérdező kommentje:
most megint egy helyben ulnek, nm csinalnak semmit es hangot sem adnak ki:/
2020. aug. 27. 13:08
 5/5 A kérdező kommentje:
a 3as pedig nagyon vicces haha
2020. aug. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!