Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambokat mivel lehet írtani/...

Galambokat mivel lehet írtani/elűzni az etetőtől ami a többi madárra nem káros?

Figyelt kérdés
Hamarosan közeleg a tél és vele együtt a madáretetési időszak, a bosszantó galambok és egyéb etető körüli kártevők távoltatrására mik a bevált mócerek?

#betegség #galamb #repülő patkány #madárinfulenza
2020. aug. 31. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Légpuskával le tudod őket lövöldözgetni.

Nem védettek szóval nyugodtan megteheted, sőt, hogy ne menjen pocsékba, levest is főzhetsz belőlük.

2020. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom egész nap őrizni az etetőt
2020. aug. 31. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete női harisnyába tegyél szénát, madzaggal formázz fejet és hosszú farkat neki. Én ebből kettőt szoktam leshelyre tenni az etető közelébe és nem mernek a galambok packázni vele. Persze időnként tedd át, fa tövébe mintha leselkedő macska lenne. Veteményesbe is beválik, sőt seregély ellen is ha fára teszed.
2020. aug. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5X5 cm-s hálót tegyél rá. A cinegék, tengelicek, zöldikék stb. beférnek rajta, a galambok nem.
2020. aug. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-es ötletét akartam írni én is :) Arra figyelj, hogy elég messze legyen a háló a kajától! A galambok nagy éhenkórászok, mindent megtesznek hogy valahogy elérjék bent a finomságokat.
2020. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!