Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Itt maradt 3 db fecskével mi...

Itt maradt 3 db fecskével mi lesz?

Figyelt kérdés

A házunk előtt gyülekeztek, volt 10 óra körül legalább 300 db. Utána elmentek, akkor lett még egy fél óra múlva 15 kb, értük visszajöttek.


Rá egy órára egy madárka repkedett és sírt. Majd lett még 2 kicsit később. Most itt ülnek a villanydróton. Velük mi lesz? Elmennek gondolom valamerre.


Honnan tudják amúgy, hogy hol találkoznak? Nagyon szépek voltak, hihetetlen csoda. Sajnálom őket, gondolom elkéstek.


Vége a nyárnak, elmentek haza a fecskék! 🖤


Töltsek fel képet?


2020. szept. 4. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Iiiigen, légyszi szeretném a képeket.
2020. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Részletekben van, volt még több is utána. Sajnos közelít nem tudtam, mert messze az ablak.


Amikor mentek el az nagyon durva volt

2020. szept. 4. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen köszönöm. :)
2020. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szólj állatvédőknek! Hívd a Hortobágyi Madárkórházat vagy akárkiket, akik --a lakóhelyed ismeretében-- további eligazítást, de akár konkrét segítséget tudnak adni, hogy ezek a védett madarak hol/hogyan teleljenek át, mert önerőből nem fog sikerülni nekik.

:(

Én kicsi denevért találtam: kijöttek érte, elvitték az Állatkertbe, mint a többi, így befogott példányt és ott telelt át. :)


[link]

2020. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom, hogy több csoportban indulnak útnak a fecskék, szóval simán lehet, hogy a maradék három is társakra talál még. De ha rákérdezel a szakértőknél, az a biztos.
2020. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos pusztulásra vannak ítélve. Az állatvédők sem tudnak velük mit kezdeni, mert röptükben kapják el a zsákmányt, az meg művi körülmények között nem megoldható egész télen át. Ez van, így működik az evolúció. Amelyik nem indul időben, elpusztul.
2020. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azóta elmentek valamerre :) Anyám szsrint találhatnak még csapatra, vagy valami eről

erőtlen fiókák lehettek... Afrikában vadásszák is szegényeket, nem vicces a pástétom....

2020. szept. 4. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Több csoportban mennek, az ösztöneik mutatják nekik az utat. Biztos, hogy az első pihenőhelyen beérik a többieket!

A "mi fecskéink" (3 fészek) valamiért mindig később indulnak mint a szembeni szomszédomé és később is jönnek haza. Minden évben kétségbeesünk, aztán megérkeznek.

2020. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!