Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki imádja még a madártoll...

Ki imádja még a madártoll illatát?

Figyelt kérdés
Én teljesen odavagyok érte. Gyerekkoromban tartottunk kacsákat és libákat, folyton megfogtam őket és szagolgattam a tollaikat. Most van egy papagájom, mikor hozzábújik az orromhoz, érzem a tolla illatát, nagy örömömre. Más is szereti a madártoll illatát? Vagy csak egyes madarakét?

2020. szept. 8. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én
2020. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
te se forráztál még tyúkot...
2020. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN!!!

Örvendek, hogy rajtam kívül van még valaki ezen a világon. Van kedved beszélgetni?

2020. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ^^
2020. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose szagolgattam még őket, pedig gyűjtöm. Van már harkály, fehér gólya, kuvik, szarka, örvös galamb, molnárfecske, rozella papagáj, stb. Vagy itatóban, vagy természetben találtam őket. Nagyon jó kis móka, ha valaki szereti a szép, színes formákat, a gyűjtögetést és a madarakat (plusz a természetet).
2021. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!