Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek is viccesek a...

Szerintetek is viccesek a galambok?

Figyelt kérdés
Nekem mindig nevethetnékem támad, ha rájuk nézek. Látom, ahogy mászkálnak, csipegetnek, vagy csak állnak és néznek bambán körbe meg búgnak, engem marhára szórakoztatnak.

2020. szept. 9. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt gyerekkoromban papagájom, pintyem. Most a gyerekemnek volt házikedvencként japán fürje a lakásban. Olyan érzésem, sőt olyan érzésünk van, hogy megismertük a madarak testbeszédét. Komolyan mondom, hogy így még viccesebb, annyira cukik és jó fejek. Látom, ha kíváncsiak, ha óvatosak stb. A harmadikon laktunk, és mi nem utáltuk őket, -tapasztalatból mondom, hogy imádják a technikát a fürjünk laptop és mobiltelefon mániás volt. Na a galambok is imádták az ablakpárkányról befele nézni ahogy a kisfiam játszik a számítógépen, bámulták a monitort. Most ahol élünk a sirályok bámulnak befelé.
2020. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom városi vagy
2020. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem viccesek,főleg amikor hétvégén végre pihenhetnék és 6 órakor már ott ülnek a villanyvezetéken hangosan búgva,burukkolva,turbékolva,és nem hagynak aludni.
2020. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem az szórakoztat bennük ahogy a fejük jár miközben lépkednek.
2020. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Igen, nagyon szeretem őket nézegetni főleg amikor leszállnak a kerti tóhoz és ott topognak.

Viszont ha városban laknék akkor már nem biztos h. ugyanígy vigyorognék. Rengeteg betegséget terjesztenek és az etetésüket is betiltanám.

2020. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom őket! Olyan peckesen és magabiztosan tudnak járni miközben bólogatnak, szerintem haláli. Meg nekem az a kedvencem mikor pihenésnél 1 làbra állnak és összegömbölyödnek az nagyon aranyos!
2020. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van saját nevelésű gala,bom. Hihetetlen, milyen okosan tud viselkedni. Valamivel foglalkozom és oda jön hozzám, ott áll előttem és néz az arcomba, mint egy ember. Amikor elmegyek mellette, akkor felrepül az ajtóra és kiabál, hogy menjek játszani vele.

Ez abból áll, jogy felnyúlok az ajtóra, vagy a szekrény tetejére, ahova ilyenkor felröppen és verekedni kell vele.

Ez abból áll, hogy jól megturkálom simogatom a tollait, miközben ő jól megcsípkedi és elveri a szárnyával a kezemet, az ujjaimat.


Ma is néztük a tv-t és ide jött a másik szobából, az ajtóban megállt és elkezdett kiabálni.

Szóltam hozzá, de csak mondta a magáét.

Felálltam és kimentem hozzá a szobából, hogy mit akarhat.

Erre felnézett a másik szoba ajtóra és felröppent, onnan nyújtogatta a nyakát, menjek "verekedni", játszani vele.

2020. szept. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!