Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1. Milyen játékokat nézzek a...

1. Milyen játékokat nézzek a hullámos papagájomnak amit tényleg szeretnek ezek a típusú papagájok? 2. Illetve hogy milyen eledelt szeretnek a legjobban, összetevőkre gondolok. Vagy ez egyedfüggő? Például van epres, kiwis táp is, vagy ilyen rúd.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt, ő hintamániás volt. Szinte egész nap azon lógott, hol fejjel lefelé, hol csak a csőrével kapaszkodott... A kajára viszont nem emlékszem, csak annyira, h 2félét vettünk egy lila, és egy sárga dobozosat, az egyik vitaminos. És valami felfüggeszthető is volt, azt hiszem köles, azt nagyon szerették. Állatkereskedésben megmondják.
2010. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem a játékokhoz (nekem is voltak) csilingelős létraféléket vagy bármit amin van egy kis csengő mert azt imádják az enyém is azt rázohatta:) vagy tükröt vagy hintát meg ilyeneket..

a kajához pedig szerintem hát epres kiwis..:/ nem is hallottam még ilyen papagájkajáról.. de ha mást választanál akkor olyat amiben sok a mag.. köles,zab,szotyi. stb.

és rudat is vehetsz mert az már ilyen kis rágcsálni való.. imádni fogják fölleg a mézeset:) nekem is kb. fél nap alatt elfogyott egy rúd mert annyira imádta:)

2010. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Epres, kiwis meg mézes rúd is van, de veszek mind1ikből, így eldől melyik a legjobb :). De ő csak annyit eszik amennyire szüksége van, vagy folyamatosan amíg kaja van előtte?


Néztem egy ilyen csengős játékot is valószínűleg egy olyat kap majd.

2010. aug. 6. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

csak akkor eszik amikor éhes de azt a rudat szerintem akkor is eszi amikor nem: D

de az etetőtálját evés után mindig az ujjaddal vagy valamivel keverd meg mert felül csak a kibontott magok vannak és hogy meg tudja enni az alját is:)

2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam hogy a fürtös rozst-z és a mézes rudat imádják bár az csak kiegészítő úgyhogy adj neki mást is.De ezekkel biztos lekenyerezed majd.
2010. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
Szia a legfontosabb az hogy NEVEGYÈL MÜANYAG JATEKOKAT!!!!! és semmiféleképpen ne tükröt vagy csengöt
2012. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
Ja es sima magokat vegyel nekik!
2012. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!