Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hím nimfát és egy hullámos...

Egy hím nimfát és egy hullámos párt lehet egy nagy kalitkában tartani(a hullámosokat sem tenyészetre tehát nem lenne fészkük) Mennyire jó ez nekik? Vagy inkább a nimfának is legyen párja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem raknék össze 3 madarat. Általában a párban lévő madarak elnyomják az egy egydül lévőt, akkor is ha nagyobb madár valamennyivel. Szerintem vegyél a nimfának is egy párt, bár akkor sem tenném őket egybe. Én úgy tartom külön röpdékben a madarakat, hogy vagy egy pár van benne, vagy három (vagy annál több) pár. Az a tapasztalatom, hogy ha két pár együtt van egy röpdében, akkor kergetik egymást, és agresszívebben viselkednek mindha három pár lenne.

Szerintem tartsd külön kalitkában őket

2020. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nimfának nagyon érdemes lenne egy pár, nem jó neki egyedül. Nekem röpdében van együtt 10 hullámos, 2 nimfával, plusz még kecskepapagájok és pintyek minden gond nélkül, de ott nagy hely van. Nem tudom neked mekkora a kalitka.
2020. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen :))
2020. szept. 15. 09:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azt fogom csinálni hogy először veszek egy nimfa párt aztán később külön kalitkába egy hullámos párt
2020. szept. 15. 09:16
 5/6 A kérdező kommentje:
A kalitka 100× 80× 80 as
2020. szept. 15. 09:17
 6/6 anonim válasza:
Mire a kérdésem kikerűlt, addigra egy tenyésztőtől mindenre választ kaptam. Tarthatom továbbra is egyűtt öket, nem lesz semmi gond.
2022. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!