Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hosszúkás, sötét színű bogár...

Hosszúkás, sötét színű bogár a papagájomban. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég vettem észre egy hosszúkás alakú és sötét színű bogarat vannak madaramban, ami gyorsan futott és bújt meg a papagáj tollában amint megláttam. Tolltetű lenne? Vagy valami más? És hogyan tudnám kiírtani, amennyiben több is feltűnne?

2020. szept. 14. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állatorvosi kellene kérdezned...
2020. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost*
2020. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szívesen megtenném, az lenne az első ha elérhető lenne számomra. Sajnos külföldön élek és itt nem foglalkoznak madarakkal.
2020. szept. 14. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Lehet akár atka is, vagy tetű, vagy bármi.

Ha nagyon nincs doki (amit nehezen hiszek, hacsak nem a Gáza övezetben vagy pl) akkor van a redditen az askvet, oda tedd ki, ott állatorvos fog válaszolni, ha van ideje

2020. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Fekete Afrikában vagy? Egzotikus állatorvosi rendelő valóban nincs minden sarkon de olyan nincs hogy sehol se foglalkoznak madarakkal.
2020. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább az országot írd le.

Romániában foglalkoznak.

A tolltetű nem kéne sötét színű legyen. Ez inkább vérszívó lesz, amitől sürgősen meg kellene szabadulni.

Állatpatika sincs?

2020. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerbiában élek. Állatpatikába ma megyek el. Ma reggel további példányokat találtam a madár farok tollaiban. Erősen kapaszkodnak, többszörös próbálkozásra sem tudtam egyet sem kiszedni.
2020. szept. 15. 07:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami kép?
2020. szept. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amint haza érek küldök képet. Patikában most adtak ellenük sprét(nem vagyok benne biztos hogy ez a magyar megfelelő rá:D).
2020. szept. 15. 09:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem megfelelő elpusztulhat a madár!

Mit kaptál?

Hortobágyon insecticid 2000-t alkalmaznak.

Én kisfecskéből úgy szedtem ki a tetveket, h.jó melegbe tettem, alatta egy flakon melegvíz, vattába bugyoláltam és vmiért kimásztak a tetvek amiket utána egyenként klóros vízbe folytottam.

De ez nem elég, a serkék is el kellene pusztuljanak.

2020. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!