Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Itt mennyi hullámos papagáj...

Itt mennyi hullámos papagáj fér el? Nem akarok tojásokat, help!

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy 70cm hosszú, 40 cm széles és 78 vagy 94 cm magas (még nem döntöttem el) ketrecet. Természetesen be lenne rendezve játékokkal mindennel, de szerintem 2dbnál többet nem tehetek bele. A három már sok lenne, ugye? Illetve azt is hallottam hogy ők csak akkor szaporodnak ha minimum 2 pár van. Akkor is lesznek tojások ha nincs odu? Vagy akkor nem? Illetve ha csak 3 db van mennyi az esélye a tojásoknak? Vagy az kifejezetten négy és több madárka esetén van? Semmiképp nem szeretnék kicsiket azért kérdezem :)

2020. okt. 5. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsi 2 madárnak is...

150x60-as min. kell legalább 100 cm magassággal, ebbe a méretbe mehet 2.

Ha nem akarsz fiókát azonos neműeket tarts.

Ezt elolvashatnád:

[link]

2020. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mostani ketrecük 44cm hosszú 33 cm széles és 58 cm magas, vagyis iszonyat picike. Ketten vannak benne. Én csak "örököltem" őket, eléggé helyszűkében vagyok a lakásban sajnos a kérdésben említettnél nagyobbat nem tudok beszerezni. Akkor marad csak egy pár. Köszönöm a választ!
2020. okt. 5. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont naponta több órára ki kéne engedni őket (zárt helységbe), hogy tudjanak repkedni.
2020. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-nél öbbet semmiképp ne tarts. Tojás akkor is lehet, ha 1 szem tojót tartassz, mert hím nélkül is tojnak. Ettől nem kell megijedni, fogod és kidobod az esetleges tojásokat. Ez a kalitka méret, ahogy a #3 írja, csak akkor jó, ha mindennapos, több órás reptetést tudsz biztosítani nekik. Ha ez nem megy, akkor viszont keress nekik másik gazdit, mert repülés hiányában elsorvadnak az izmaik, legyengül az immunrendszerük és elpusztulnak.
2020. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!