Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a galambocskával?

Mit csináljak a galambocskával?

Figyelt kérdés
Itt az utcánkban tartanak galambokat az egyik valahogyan kiszökött ès nekirepült az ablakunknak. Nem lett komolyabb baja, csak kicsit rèmült, sokkot kapott. Befogadtam èjszakára, nehogy megfázzon vagy megegye valami, majd reggel visszaviszem a gazdájához ők ilyenkor már alszanak mert idősebbek meg amúgy sem szeretnèm ilyenkor őket zavarni már. Nagyon kis szelíd galambocska beletettem egy magasabb falú kartonbobozba itt van bent velem a jó melegben, letakartam a doboz tetejèt ruhával, levegőt hagyva neki, hogy kicsit megnyugodjon meg ne fázzon. Enni nem adok neki, mert szerintem reggelig kibírja, meg nem is tudom mit kène. Csak nem tudom vizet azèrt adjak e neki? Vagy mit csináljak vele, hogy jól èrezze addig is magát?

2020. okt. 13. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként semmit, másnap enged ki és cső...
2020. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizet mindenképp adnék neki.
2020. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első nagyon humoros vagy. Galamblevest mi? 🙄
2020. okt. 13. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehetne visszavinni annak, aki tartja őket?
2020. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizet adhatsz neki, egyébként mindent jól csináltál. Az idióta kommentelőkkel nem kell foglalkozni. Szép tőled, hogy megmentetted!
2020. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kínáld meg vízzel, de ne hagyd bent a dobozban a tálkát. Hagyd pihenni, sötét kell neki, hogy megnyugodjon. Remélem sokkot nem kapott, nem gubbaszt, mert akkor gáz van. Rendes tőled, hogy befogadtad éjszakára!
2020. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha sokan vannak körülötted, akkor inkább tartsd vissza magadban a galambocskát, de ha nem tudod tartani, akkor csak szép lassan ereszd ki, úgyis szagos lesz...
2020. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizet adhatsz neki egy kis kübliben, hátha megszomjazik, de amúgy reggelig nem lesz semmi baja. Amúgy szerintem még nyugodtan átmehetsz a szomszédokhoz, nincs még olyan késő. És biztos örülnének, hogy visszavitted a madarukat.
2020. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
3-8-9-nek köszönöm! 😊
2020. okt. 13. 19:56
 10/16 A kérdező kommentje:
11. Nem akarom már ilyenkor zargatni őket idősek gyakran már 6-kor fèl 7kor lefekszenek, ha nem is alszanak, de pihennek, bezárkóznak. Reggelig jó lesz itt a madárka :)
2020. okt. 13. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!