Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valami kora délután elkapta a...

Valami kora délután elkapta a kedvenc tyúkomat. Az oldalát rágta meg, a felső combjáról szépen, csontig lerágta a húst. Mi lehetett? Kertben vannak szabadon bekerítve, eddig még nem történt ilyen.

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van képed? A Facebookon van tyúk ltartós csoport, ott tuti segítenek.
2020. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menyét, görény, patkány (róka, ha átjutott a kerítésen, de a róka inkább elviszi, nem hagyja ott élig lerágva). Viszont a többi megnevezett állat is inkább éjjel vadászik, nem kora délelőtt. Szomszédoknál is történt valami?
2020. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Patkány vagy macska.
2020. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy rágás? A tyúkok hajlamosak a kannibalizmusra, csontig képesek leenni a húst. Ha rágás nyom van rajta, akkor valami kisebb ragadozó volt (nyest, macska...).
2020. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A ragadozómadarak inkább a mellehúsát eszik ki. De az oldalát is megtámadhatják. Héja, kánya, karvaly elég kicsi hozzá.

Szegény..és még él? Ugye inkább elvágtad a nyakát hogy ne szenvedjen? Ilyenkor még meg lehet enni..

Nem azért mondom, nem vagyok ilyen vérengző, soha nem tudtam állatot ölni, még a pókokat is ha lehet inkább kiteszem. De ha megeszitek, legalább nem halt meg teljesen hiába.

Nagyon sajnálom, nekem is megfogta egyszer egy kutya a kedvenc tyúkomat, Maria volt a neve, nagyon szépen tudott énekelni (megtanítottam neki az Ave Maria pár hangját).

2020. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
31%

5-ös!

De cuki vagy te, olyan kis édike.

2022. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!