Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nem betanított ragadozó...

A nem betanított ragadozó madarak tudnak különbséget tenni egy madár és egy drón között?

Figyelt kérdés
Vettem egy drónt azért hogy hátul figyeljem a háziállatokat tudjátok tyúkot sertés ilyenek de van egy sas fészek a közelben és mindig amikor kin röptetem a drón attól tartok hogy zsákmánynak vagy betolakodókat nézi és elkapja szerintetek fölöslegesen aggódok?

2020. dec. 13. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudja elkapnia sas, mert a dron kikeruli ... a fanak sem repul neki mert kiter elole. :)


Amugy a viccet felreteve ... hangos egy dron, nem fogja madarnak nezni a sasod.

2020. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig de annak nézi

betolakodónak nézi és meg fogaj támadni. nem érdekli a drón hangja.

szerencsétlen madár megsérül a propellerektől, a drón meg lezuhan és vagy javítható vagy nem.


Szerencsér az én drónomat még nem támadták meg, de a facebookos csoportban sokat mesélték, hogy menekülni kellett a drónnal. A sima galamb is rátámad a dróna gondolkodás nélkül... Még egy Maci pro-ra is ami azért nem pici eszköz.


jó taktika lehet a hirtelen emelkedés a drónnal a galambok ellen.

Sas ellen nem tom mit lehetne tenni.

tessék megnézni ezt pl:

https://www.youtube.com/watch?v=5E6m252IbiY

2020. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!