Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A házi verebet és a kanárit...

A házi verebet és a kanárit lehet keresztezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pl tengeliccel lehet a kanárit, házi verébbel is?
2020. dec. 21. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te? Közlekedési rendőr?
2020. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És miért akarod keresztezni? Nincs életed?

Valószínüleg nem életképes a fióka.

Kérlek foglalkozz valami építő jellegű dologgal..

2020. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez engem marhára nem érdekel
2020. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Attól, mert fajhibrid, miért ne lehetne életképes? Nem te lehettél a legélesebb kés a fiókban, biológia órán. Gondolom arra gondoltál, hogy valószínűleg nem továbbszaporítható, csak nem állt össze a fejedben

Amúgy meg egy elméleti kérdés volt..hogy lenne verebem, amikor védett állat?

2020. dec. 21. 17:27
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, ha rászántad az időt, energiát, hogy ideböffentsd ezt, akkor valamennyire biztos érdekel. Ha nem érdekelt volna, továbbgörgetsz.. most biztos azt találatod, vajon megegyezik a házi veréb, és a kanári kromoszómaszáma? Lehet a tojásban utód? Vajon sikeresen párzik a két faj egymással? Vagy el se fogadják egymást párként? Ugye?
2020. dec. 21. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Na repülj tovább verebem



Mondtam hogy ez engem nem érdekel.

2020. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehát még mindig itt vagy. Gondolom mostmár az is érdekel, hogy milyen színű lenne az utód. A verébre hasonlítana? Vagy egyszínű lenne mint egy kanári? Szerinted?
2020. dec. 21. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Két különböző fajta galamb, keringő és egy posta utódai sem voltak életképesek. Kikeltek, éltek pár napot, aztán annyi. Nem, nem a gondozás miatt pusztultak el.

A kanári a pintyfélék, a veréb a verébfélék családjába tartozik.

Biológiából a madaraknál kb.4db 5-öst kaptam, mert nagyrészt én tartottam az órákat.

Valószínűleg több esze van a madaraknak mint egyes embereknek, és nem párzanának különböző fajhoz tartozó egyedek.

A válaszaidból látom kb. milyen ember vagy. Csak arra kérlek, hagyd nyugodtan, szabadon élni a madarakat, maradj meg elméleti síkon a gondolataiddal. Nem áll szándékomban tovább vitatkozni, ne fáradj.

2020. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azért pusztultak el, mert különböző fajták keresztezéséből jöttek létre. Egy fajhoz tartoztak. Teljesen abszurd lenne ezt feltételezni, hiszen így nem létezhetnének hibrid fajták tyúkoknál, melyek a teljes tojás és húsipart elégítik ki. Sőt, a mulárd kacsa a pézsmaréce és a pekingi kacsa faj(!)hibridje, boltokban kacsahúsként csak ilyet kapsz.

A kanári képes párzani más fajokkal.. pl tengelic, vagy egyéb pintyfélékkel. Neten nagyon sok infót találsz róla.

A keresztezéssel semmi gond, hiszen gazdasági fajtáknál így tudják elérni a heterózishatást, mellyel ki tudják elégíteni a piac igényeit. Az elméleted szerint keverék kutyák sem létezhetnének?

A stílus pedig válasz volt a válaszolóknak, ugyanis teljesen komoly kérdésre jottek teljesen értelmetlen, haszontalan válaszok.

2020. dec. 21. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Amugy amig ezeket az eszmefutatásokat olvastam olyan jót böffentettem hogy az csak na

Na erről kb ennyit pont annyi embert érdekel ez is mint a te kérdésed

2020. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!