Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kaptam egy szép, kézműves...

Kaptam egy szép, kézműves madáretetőt, viszont a lakhelyemen még nem találkoztam egy madárral sem. Reménytelen?

Figyelt kérdés

Társasházban élek, van egy magasan lévő, teljesen nyitott erkélyem, viszont a ház környezete elég sivár a madarak számára: amerre a szem ellát, egyelőre építkezések vannak mindenhol, fa egyáltalán nincs, maximum pár bokor. Ebből adódóan egy év alatt még sosem találkoztam madárral az erkélyemen és a ház udvarán sem.


Most pedig kaptam egy kézzel készített madáretetőt. Nagyon nem szabadna a szekrényben tartani.


A kérdésem tehát: Szerintetek van rá bármi esély, hogy így, ha eleséget tartok kint a madaraknak, akkor azt észreveszik messziről és odaszoknak az erkélyre? Vagy egyből keressek alternatív helyeket: szülők házánál, stb...



2020. dec. 28. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Tedd ki, légy türelemmel. Erdős részen is időbe telik, amíg észreveszik. Bár ha minden csupa beton, akkor elég kevés az esélye.

Töltsd meg pörköletlen, sótlan napraforgómaggal-zöldségeseknél lehet kapni direkt madaraknak, és próbáld meg. minimum 2 hetet kéne várni utána, de lehet többet.

2020. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!