Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Bátyám benyúlt a hullámospapag...

Török Regina 10 kérdése:

Bátyám benyúlt a hullámospapagájaim ketrecébe, és meg akarta fogni őket. Már majdnem szelídek voltak de most teljesen félnek a kezemtől.. mit tegyek? Kezdjem újra a szelidítést?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várjál egy napot, míg megnyugszanak, most nagyon izgatottak.
2020. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem valahogy nem akarnal megszelídülni március óta vannak velem. Neked, hogy sikerült, van bevált módszered? Tudom, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, de engem nagyon érdekel.

Válaszod köszönöm!♥️

2020. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalitkán kívül próbálkoztál a szelidítéssel, akkor nem lesz gond, majd megnyugszanak. A kalitka ilyenkor még tabu, pont ezért nem ajánlott benyúlni, amíg nem szelídek.
2020. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rugd tökön a batyád. A madarkat ne piszkáld.
2020. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a kezedet tedd be, hanem valami mást, ami hosszúkás, és befér a lyukon. Ha a madarak szeretik, hát jó (?) , ha csipkelődnek rajta, akkor így jártál.
2020. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fentről feléjük nyúlni,olyan ,mintha elragadnád őket a vadonban. Inkább engedd,hogy ők lépjenek a kezedre. Étellel tudod őket puhítani. Türelemmel.
2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%

Klasszikus vicc, tán ismered is:


Egy fiatal srác feje körül már régóta köröz egy galamb. Már

nagyon bemérgeli magát, megfordul, és rákiabál

- Hess, a picsába!

Egy idős néni meghallja a fiú

kiabálását és rászól

- Ejnye, ejnye, kisfiam nem szabad ilyen csúnyán beszélni, csak legyezz a kezeddel és szólj rá, hogy, -hess hess madárka.- És akkor is elmegy a picsába.

2020. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!