Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nekirepült egy galamb az...

Nekirepült egy galamb az ablakunknak. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem látom sérültnek, de nem repül el, már órák óra itt van az udvarunkon. Az állatorvos azt monda, hogy nem kell vele foglalkozni, majd elmegy.

2021. jan. 16. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magokkal meg lehet kínálni és egy kis langyos vízzel. Ha estig nem megy el, érdemes meleg helyre tenni, biztonságban.

Tájvédelem vagy madár mentők nincsenek?

2021. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám elkapni, ha elrepül, akkor minden rendben, ha nem tud, akkor éjszaka meg fog fagyni, ezesetben bevinném pl egy garázsba és gondoznám addig, amíg kapok segítséget.
2021. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretem az embereket
2021. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
én hagynám. van rajta gyűrű?
2021. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb karton dobozt bélelj ki újságpapírral, tegyél bele neki pár szem köles, vagy apróbbra tört dióbél, hasonló ami van, és egy konzervdobozban vizet. Tégy rá egy másik dobozt, valamit, hogy ne tudjon kijönni, és akár az előszobába is berakod. Hallani fogod, amikor már mocorog, mert csörög a körme a papíron. Akkor kiviszed az udvarra, utcára, ha már össze szedte magát, el fog repülni. Ha reggelig meg sem mozdul, akkor jó lenne valami doki, vagy menhely.
2021. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tedd be egy dobozba, sötétbe de úgy, hogy kapjon levegőt.

Ha nem ficánkol, akkor állatorvoshoz kell vinni, de nem a tiedhez, mert az sztem utálja a galambokat, máshova vidd.

Mi lett vele végül?

Helyileg hol van ez?

2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy karton dobozba raktam régi plédeket, langyos vizet és tökmagot találtam itthon. Reggelre elrepült😀
2021. jan. 17. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy!
2021. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lemostad az ablakot?
2021. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen?
2021. jan. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!