Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyi tyúkot lehet egy ilyen...

Mennyi tyúkot lehet egy ilyen kis házban tartani? természetesen hosszú kifutóval! én 6-ra gondoltam, vagy 5 plusz egy kakas.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 4. 23:04
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ebbe kb. csak aludni fognak járni, és tojni, azt se egyszerre, a kifutó a lényeges.
2021. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, viszont estére úgy tudom hogy be kell őket zárni ide.
2021. márc. 6. 09:33
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Persze, de valószínű ők is hegyén hátán fognak aludni egymás mellett egykupacban.
2021. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább elkezdtem építeni egyet raklap deszkabol, ez 2 m hosszú lesz :D
2021. márc. 6. 17:09
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Tökéletes, nekünk téglaház van nekik, majd tenni akarok be nekik egy kisebb házikót, amit leszigetelek télire.
2021. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Aljára tegyél kis faforgácsot, diófalevelet és szórd be vékonyan hamuval, ezeket nem szeretik a tetvek. Nálunk megjelentek a patkányok is az etetőnél.
2021. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, köszi a tanácsot, diófa mellé kerül :D friss diófa levelet használjak, vagy lehullottat? Amúgy lefogom kezelni, már elég jól haladok, kis nyeregteteje lesz, meg 3 tojó láda és az aljára teszek ( a deszkákra) klikkes vynil-t ( maradt még régebbről ennyi) és akkor egyszerű lesz kiseperni mindent ha kell, tisztítani is egyszerű lesz, mert a teljes hátsó rész ajtó lesz, így könnyű lesz benyúlni seprüvel. 86 cm- magasságról indúl és felmegy 200-ig a gerincmagasság. Most trapézlemezt keresek a tetejére ( zsindelyt akartam eredetilet maradék az is, de az szerintem nehéz lenne az 5x2.5 lécekre, amiből a tető van), ha lehet bontottat, a tetejére, de lehet abból veszek újat, egyenlőre kb 5 ezer forint ami belement :D és elég komoly darabnak kezd kinézmni, szerintem holnap be is fejezem. Persze festés és lemez nélkül, de kész lesz.
2021. márc. 6. 20:37
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Mindegy, hogy friss-e én nem szoktam letépni a fáról, ősszel összeszedem és akkor télen inkább az van alattuk, és teljesen a falakra is dobok hamut.
2021. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!