Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Posta galambot mikor engedhete...

Posta galambot mikor engedhetem ki?Ha máshol nőttek fel, ki engedhetem valaha?

Figyelt kérdés
Napokban kapok pár darab galambot és már van is amit vettem. Viszont eddig zárt tartásban voltak és vannak is. Sajnálom őket, mert szeretném ha szabadon szállnának, sokkal jobb lenne nekik gondolom.Amiket most kapok azokat tudom, hogy egy ideig ki sem engedhetem mert vissza megy a régi helyére? Kérdésem az lenne, hogy meddig nem engedhetem ki őket,illetve igaz-e, hogy csak akkor engedhetem ki ha le tojt, vagy fiókot nevel mert azokat nem hagyja.Es utána soha többet nem megy el, vagy csak amíg nem nevelte fel a fiókát?

2021. márc. 8. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A postagalamb a párjához száll vissza tudtommal. Elviszik messzire, aztán iszkol vissza rengeteg km-t a fiókákhoz, párjához. Tkp.esztétikus állatkínzás.
2021. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Többek közt attól, hogy amit kapsz az fiatal madár vagy öreg. Fiatalt van esély beszoktatni, az öreget nehez- olykor lehetetlen. És a legszivósabbak hidd el ott hagy csapot papot ha kiengeded, mindegy van e párja, fészke , fiókja. Ha van kérdés írj privátban.
2021. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!