Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Állatorvos vagy baleset?

Állatorvos vagy baleset?

Figyelt kérdés

Nemrég észre vettem hogy egyik hullámos papagájomnak vérzik az orra. Nem vagyok benne biztos hogy betegség, semmi gond nem volt velük 5 év alatt. Az lenne a kérdésem hogy elképzelhető hogy valami betegség miatt lehet ez, másnál is volt már ilyen? Mert néha össze szoktak veszni, lehet egyik megcsípte a másikat vagy véletlenül megszúrta a csőrével puszilkodás közben. Vagy talán az is elképzelhető hogy megsértette magát ahogy dörgölőzött a kalitkának. De a másik is nagyon meg volt ijedve. Nagy a valószínűsége hogy összekaptak kicsit. Szükséges állatorvos egy valószínűleg kis seb miatt vagy lehet betegség?


Válaszokat előre köszönöm!



2021. márc. 21. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha mást nem is de, szerintem legalább telefonon beszélj állatorvossal.
2021. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ha az orrlyukából folyik a vér, akkor vidd orvoshoz. Ha felette, vagy körülötte, akkor csak sérülés, nem fog elvérezni. Viszont ha balhéztak, abból komoly gond is lehet. Ha egy pár, akkor nem lenne szabad balhézniuk. Illetve, ha a kalitka okozta, akkor vagy kicsi a helyük, vagy nagy a rácstáv, esetleg valami fémdarab kiáll valahol. Reptetni szoktad őket? Mekkora a kalitkájuk? Ellenkező vagy azonos neműek?
2021. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik baleset volt. ugyan úgy vidáman játszadoznak mint ezelőtt
2021. márc. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!