Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kisvárosi tavacskában...

A kisvárosi tavacskában portyázó vadkacsák hogy fogadnák ha valaki egy házikacsát engedne közéjük?

Figyelt kérdés
idegenkednének tőle, engednék maguk közé? és a háziállat hogy viselkedne, keresné a társaságuk?
2021. ápr. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószìnűleg elvernék, elég mostoha sorsa lenne. Elpusztulna mert nem ismeri a kinti életet és veszélyeket+nem tud repülni.
2021. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne engedd szabadon a házi állatod, ha a kérdés erre utal.
2021. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. legalább egyvalaki mindig van aki erre tér ki, nem tudom miért láttok bele mindig mást egy állatos kérdésbe
2021. ápr. 4. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert mit kéne bele látni egy ilyen kérdésbe? Bocsánat de magamból kiindulva eszembe se jutna ilyenen töprengeni hogy mi lenne ha, ha meg se fordul a fejemben milyen jó lenne kitenni vagy valaki mástól nem hallom. Rengeteg állatot engednek szabadon ami igen nagy károkat okoz az élővilágban, pl az ékszer teknősök kiszorítják az őshonos teknős fajokat, a kóbor kutyák(erdő közelében) pedig az ottani vadakban tesznek kárt. Sokat hallani hogy a házi kedvenc gond lett és olyankor jönnek az ilyen kérdésekkel az emberek, szóval szerintem igen is mindig ki kell térni erre mert alig pár eset az amikor valaki csak tényleg kíváncsiságból kérdezi és nem azért mert szabadon akarja engedni az állatát.
2021. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg aki szabadon akarja engedni az megteszi kérdezgetés nélkül is
2021. ápr. 4. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nem mindig. Jelentettem már fel légpuskával vadászgató, dicsekedő alakot innen. IP cím stb. Mert nem bírják a megnövekedett májukat a pofájukban tartani-szerencsére.

Kérlek ne engedd szabadon a kacsáid csak mert meguntad, ha erről lenne szó. Madárinfluenza is dívik mostanság. Senkinek nem lenne jó.

2021. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
áh ...ismétlem, ti láttatok bele ilyet. csak kérdeztem, kíváncsiságból. de iylen esetbe már egy csomó állatos kérdésnél bukkantam, csak azért tettem szóvá. kérdezek valamit a ló teljesítményével kapcsolatban, erre nekem esnek hogy remélik nem tesztelni akarom, nem ki akarom próbálni.... mindent túlreagálnak egyesek. a légpuskás meg is érdemelte
2021. ápr. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!