Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Bántalmazott galambfiókáv...

SOS! Bántalmazott galambfiókával kapcsolatban segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt:


Néhány hónappal ezelőtt az erkélyemre tojt egy galamb.Született 2 kisgalamb.A szüleik fel is nevelték nem volt gond velük, elmentek.


Nem sokkal ezután visszajött az 1ik kisgalamb (aki már felnőtt).Itt aludt az erkélyen, nem volt vele semmi gond.

Néhány nappal ezelőtt egy új kisgalambot vettem észre megint az erkélyen(lehet, hogy a felnőtt galamb idetojt).


Gondoltam magamban az anyja majd eteti, nem lesz vele gond, erre tegnap megyek ki és látom, hogy a felnőtt galamb üti a csőrével a kicsit.Elkergettük a nagyot.

Szerencsétlen kicsinek feldagadt a csőre és vérzik egy helyen (nem nagyon) valamint sántít 1ik lábára, szóval lehet eltört a lába:S


Nem tudom mi üthetett a felnőtt madárba, lehet megveszett?


Most éjszaka rátettem egy lyukacsos ládát a kicsire, hogy a nagy meg ne ölje, illetve tettem be neki vizet meg lisztes vizet, de nem evett még eddig.


A kicsi nem tudom pontosan mennyi idős lehet, de úgy kb a tenyeremben elférne, szóval még nagyon fiatal.


A kérdéseim:


Mit lehet tenni?

Mit adhatok neki enni?

Mi lesz a sérüléseivel?


Segítsetek légyszi, mert nem értek a galambokhoz.

A válaszokat előre is köszi.


2010. aug. 21. 01:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi:(

Annyit kérdeznék, hogy pár napos galambnak lehet baja zsemlemorzsától?Megáztattam neki vízben.

2010. szept. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!