Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Postagalambot szeretnék...

Postagalambot szeretnék reptetni,hogyan fogjak hozzá?👇

Figyelt kérdés
Milyen korban kell venni, és mikor szokja meg a helyét stb?

2021. ápr. 12. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
regisztrálj a gmail-re és emailezgess, most az a trend így levél cuccos ügyben
2021. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A Google a bartátod
2021. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja inkább mint te!
2021. ápr. 12. 08:56
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Elnézést, máris utánanézek a Google-n.
2021. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Utánanéztem, az ilyeneket galambászok vagy postagalambászok csinálják, ezek pedig benne vannak valami eggyesuletben
2021. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
most,hogy a távírat is megszünik? Jó ez vicc volt. Abszólut nem értek ehhez a sporthoz,ha jól tudom az,vagy csak hobbi,de mindegy is. Most a pandémia miatt nehéz,de biztos va honlap,ahol fel van sorolva,összejövetelek,események,és ha eljársz ilyenekre,próbálj beszélgetni ilyen emberekkel,akik ezzel foglalkoznak évtizedek óta. Lassú folyamat,de attól biztos alaposabb,mintha megnéznél néhány filmet erről a youtubeon. De az is megoldás lehet. Itt a gyikon amit írnak,vagy elhiszed vagy nem,mert nem tudhatod,ki írt a túloldalon. Lehet hogy ő is úgy másolgat ki neked valamit,aztán olyan hiányosságok kimaradhatnak,amik lényegesek lehetnek. Ezért tanácsolom,hogy személyesen próbálj ilyen emberekkel találkozni. Nem tudom hol élsz,de biztos találsz a neten,vagy ismerősök alapján olyat,aki foglalkozik ilyennel
2021. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kicsibarany ***** válasza:
71%
Inkább baglyot küldj, az menőbb.
2021. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vannak itt galambászok?
2021. ápr. 14. 05:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm fia tart galambokat. Amit tudok, hogy mikor megveszi az új galambot, egyedi làbgyűrűt rak rá, amivel tudja azonosítani szám alapján hogy az övé. Egy darabig be van zàrva, mert haza menne aztán kiengedi, röpködhet . Időnkènt csinàlnak "versenyt" Elviszik 200 km re is, és mérik kié mikor ér haza. Valami facebookos csoport is van. Keresgess. Ennyit tudtam segíteni
2021. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi 9 es!👍

Keresek csoportot!

2021. ápr. 14. 08:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!