Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek lehet pintyet...

Szerintetek lehet pintyet tartani tyúkólban?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert szeretném ha tojjanak majd tojásokat.Szerintetek a tyúk ól az nekik jó hely lenne erre?
2021. máj. 6. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem fürjre gondoltál? Azt tartják a tojásáért, a pintyeket nem.
2021. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha a hely megfelelően van kialakítva, akkor lehet ott tartani őket.
2021. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, pintyre.Úgy értem hogy a tojásokat hogy ki is keljenek majd.
2021. máj. 6. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Tyúkokkal együtt vagy tyúk nélkül?
2021. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ha pl. ilyen, akkor igen, bár akkor már inkább alakíts ki nekik egy ideális röpdét.


Elegendő belső hely kell nekik, és meg kell oldani hogy ne tudjanak kiszabadulni - szegények kint bepánikolhatnak, eltévedhetnek, és nem fognak visszatalálni. Odakint nem csak a macska és a ragadozómadár jelent veszélyt, a prédamadarak is megverhetik.


A ki- és bejárást is úgy kell megoldani, hogy ne tudjanak kijutni közben. Valamint ha tojásokat is szeretnél, akkor nem jó az a "doboz" ami a tyúkoknak van, külön odúkat kell kialakítani amikben biztonságban érzik magukat.

2021. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-esnek:tyúkólban egy nagyobb kalitkában.
2021. máj. 6. 09:51
 7/8 A kérdező kommentje:
És azért is kérdeztem mert hallottam hogy ahoz hogy legyenek kis pintyek ahoz egy nyugodt csöndes hely kell.
2021. máj. 6. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérlek ne szaporíts!!!

Nincs képzésed, nem vagy tenyésztő, belterjes, beteg fiókák születhetnek. Ráadásul tyúkólban tartanád őket, mikor alap, hogy díszmadarat tilos baromfival tartani.

2021. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!