Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Emu tartás költségei?

Emu tartás költségei?

Figyelt kérdés
Havi szinten kb mennyibe kerül egy emu etetése?
2021. máj. 9. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnos, de gondolj az allatorvosra és egyeb pl. Szalma stb költségekre is, télen a fűtésre. Ami egy egzotikus allatnal extrem magasak lehetnek.
2021. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Vázolom:


Kérdés mennyi emut tartanál. De kezdjük ott hogy először azzal is tisztában kell lenned hogy hol veszed, mennyi egy ilyen madár ára.


Mit eszik, mennyit, mennyi vizet iszik, mennyi vitamin és ásványi anyagkészítményre van szüksége, kell e neki medence? Vagy homok.

Bár szerintem homok mindenképpen kell a homokfürdőhöz, istálló, karám, éves állatorvosi koltsegek.


Tehát amiket felsoroltam mind utánanézést igényel. Ha tudod mit eszik és mennyit akkor a legjobb helyet kell kiválasztani ahonnan a takarmányt rendeled, a vitamin készítmények is speciálisak ezt inkább soroljuk az állatorvosi koltsegekhez, a homokat sem érdemee építőipari cégtől venni mert tudni kell milyen tisztaságú legyen, az emukra vonatkozó EU-s tartási szabályoknak megfelelő istálló, karám korszerűsítése vagy telek vétele. Szóval kezd először tervezéssel, csinálj egy üzleti tervet kutatassal, piackutatassal es akkor tudni fogod mennyi havonta. Illetve vannak itt emu tartok is olvastam egy kérdést itt régebben hátha látják ezt a kérdést. Talán én is tudnék válaszolni de ahhoz hosszabban utána kéne olvasnom. Viszont agrár fórumon szerintem előbb kapsz választ.

2021. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ja az sem mindegy hogy mire tartanád? Hús? Tojcsi? Vagy mindkettő. Mert a takarmámyozás különbözik.
2021. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* takarmányozás


Bocsánat a tipokért.

2021. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Havonta többször lehet már emut látni az erdőkben. Gondolom a magadfajta fantasztikus gazdálkodók miatt, akik a gyakorin informálódnak és leszarják az egészet csak jöjjön a profit.
2021. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!