Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért etetek az emberek a...

Miért etetek az emberek a madarakat kenyérrel meg csokival a parkokban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert hülyék.
2021. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

És a madarak minek esznek meg olyat ami nekik nem jó...? Egyébként hozzá nem értés miatt. Átlagember nem tudja hogy a kelt tészta nem jó nekik.


Csoki más kérdés, abba cukor és némelyikben édesítőszer van ami nem jó, növényi zsír (pálma) - ettől gondolom bajuk nem kéne legyen.


Egyébként, galambok sok "szemetet" megesznek. Minden morzsát ami a városba elhullik felszednek.

2021. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A Cenz Ura ***** válasza:
18%
Lehet hogy nem jó nekik a kelt tészta, de ők erről nem tudnak és vígan élnek tovább
2021. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
A kérdezőnek semmilyen válasz nem tetszik úgy látom. Nem tudom mit vár akkor. Megerősítést? Vagy habzó szájjal ordítozást?
2021. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy gondolják, hogy ezzel segítenek nekik. Én nem szeretem őket etetni, mert tudom, hogy amit én eszek az nagyrészt egészségtelen számukra (pl.: különböző péksütemények, csoki, stb.).


"És a madarak minek esznek meg olyat ami nekik nem jó...?"

Erre egy egyszerű példát mondanék. Az intelligens ember megeszi, mondjuk a gyorskaját (sokan rendszeresen). Pedig mi tudjuk, hogy az nem jó, de finom. A galambok, nem emberek, ők azt sem tudják, hogy ez nekik nem jó. Ezen nőttek fel, ezt látták a többi galambtól. Persze, hogy megeszik. Ráadásul a természet nem is volt arra felkészülve, hogy mi emberek ilyeneket fogunk gyártani.


Nekünk embereknek kellene odafigyelnünk arra, hogy ne etessük őket ilyesmivel, mivel ők nem tudják, hogy ez ártalmas nekik.

2021. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, mielőtt fikáznál, én csak most jöttem vissza megnézni a válaszokat, nem én pontoztam le .
2021. máj. 10. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért a kutyájukba is tömik a csokit meg a fűszeres pörköltet, meg a macskájuknak adják a tejet.

Valamiért sok ember azt hiszi, hogy amit ő finomnak talál, az feltétlenül finom és egészséges minden állatfaj számára.

Meg gondolom nem különösebben érdekli, a lényeg úgyis csak az, hogy bámulhassa az evő madarat, mert sokan meg azt hiszik, hogy az állatok egyetlen rendeltetése az emberek szórakoztatása.

Esetleg a fentiek kombinációja.

Szomorú egyébként.

2021. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahol én élek, sok az arab, kijárnak egy egész zacskó szeletelt kenyérrel, és szórják a kacsák meg a hattyúk elég. Nem a parkban dolgozom, így nem szólhatok nekik.
2021. máj. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!