Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Van 4 zebrapintyem, külön kalitkában vannak párban ketten. Mind a két párnak nemrég kelt ki 1 fióka a tojásból. Na most ugyanabban az időben keltek ki, az egyik elég szépen fejlődik, de észrevettem hogy a másik sokkal kisebb volt nála, és furább. Minden jó volt, etették a szülők, ma reggel pedig már nem élt... Nem értem, miért? Életképtelen volt?

2021. jún. 12. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet...

De ha valaki hozzáért a szülein kívül, az is lehetett a baj. Vagy vmi kicsikre ártalmas betegség volt?

2021. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. egyébként nem ért hozzá senki.
2021. jún. 12. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:

1- es vagyok


Lehet, hogy tényleg nem volt életerős, és a szülei is így gondolták, és egy naptól nem etették tovább?

Vagy lehet, hogy huzat volt és megfázott?

2021. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ablak nem volt közelében, de amikor szellőztettem a szobát akkor is csak 2 percig.
2021. jún. 12. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak az emlősök hagyják ott a kicsinyüket, ha idegen szagot éreznek rajtuk, a madarak nem.

Vagy életképtelen volt, belterjes, begy-és bél gyulladásos, vagy belsőszervi baja lehetett. Valami nem volt vele oké. Ne szaporíts!

2021. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!