Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájomnak van...

A hullámos papagájomnak van valami a szemével (?)

Figyelt kérdés
10+ éves a hullámos papagájomnak a szeme körül egy folyton barna, csak az egyik szeme. Mintha viszketne is neki, a fához dörzsöli. Mi lehet ez? Ha kell kép róla, szóljatok.

2021. jún. 12. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Linkelj képet is légyszi
2021. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Bőrgomba, atka... Ha nemrég cserélték ülőrudat és nem fertőtlenítetted le eléggé, simán megfertőzheti. Vidd el egzós állatorvoshoz.
2021. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem atka volt:D nagyon régi volt az ülőrúd, és lehet hogy el atkásodott. Vettem neki új ülőrudat, és vitaminokat is!
2021. jún. 12. 12:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Na szóval vettem neki vitaminokat, és egy új ülőrudat is, a régit persze kidobtam.

De olyan, mintha egyre rosszabbul lenne. Kicsit dőlöngél, mintha szédülne. Ez mitől lehet? Talán már túl öreg és "vége lesz"?

2021. jún. 12. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz
2021. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz most nem tudom vinni, talán jövőhéten.. Addig is valamit tudtok ajánlani?
2021. jún. 12. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!