Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet bajuk attól a Hullámos...

Lehet bajuk attól a Hullámos Papagájaimnak, hogy pár napig csak Nimfa Papagáj eledelt tudok nekik adni magnak? Illetve mikor kell nekik gyümölcsöt stb. adni a magvak mellé? (Van ilyen vitamin porunk vagy mit ránk sóztak)

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kétféle eledel ugyanaz. A nimfáknak szoktak beletenni napraforgót is, a hullámos eledelbe nem. De ettől eltekintve ugyanaz a kétféle magkeverék, így természetesen nem lesz tőle bajuk. Az én madaraimat képtelen vagyok rávenni, hogy a gyümölcsöt, zöldséget akár csak megkóstolják, de ha a tieid bátrabbak, néhány naponta adhatsz nekik. Bár ha most vetted őket (a ránksózásból ítélve igen), akkor ne nagyon számíts rá, hogy a következő napokban, hetekben elfogadják.
2021. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szeszka válasza:
először az enyémek sem akartak enni, de a sárgarépa zöldjét már imádják a kerti tyúkhúrt is, szoktam kemény tojást is reszelni, meg répát, salátát egy helyre kell tenni egy tálkába mindig, akkor megszokják, a sárgarépazöldet csak belógatom. Inkább piaci terméket, ne aldi-st lidl-st.
2021. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!