Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hete van nálam a hullámos...

Egy hete van nálam a hullámos papagáj. Nem bír megmozdulni, felborul. Haldoklik. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Egy hete hoztam el egy ismerősömtől mert nem kellett nekik. Megsajnáltam,elhoztam. Vettem is mellé a napokban egy másikat de még nem voltak össze téve,nehogy baj legyen. Ma reggelre már így találtam a madarat, a ketrec alján ül. Nem tud megmozdulni, próbáltam megmozdítani de felborult . Borzasztóan sajnálom, felénk még madár orvos sincs csak állatorvos de vasárnap ő nem is dolgozik és nincs is a közelben másik. Mi baja lehet?

2021. jún. 20. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de minden nagyobb városban van ügyelet.
2021. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt huzatban? Hőgutát nem kaphatott?
2021. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Délutánonként kivittem őket a kertben a meggyfára,mert ahonnan hoztam ők mindennap ezt tették és akartam neki ,hogy otthon érezze magát. De árnyékban voltak a fán..
2021. jún. 20. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet azért adta ilyen kedvesen mert öreg, vagy eleve beteg..
2021. jún. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elpusztult szegény 😭
2021. jún. 21. 09:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!