Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok ellen jó praktika?

Galambok ellen jó praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek, lássatok el jól bevált galamb riasztóval.

A szomszédom több galambot is tart! Szoltunk már neki,de önfejű, öreg!

A mainap telt be a pohár!

Azonkívül hogy mindent össze sz*rnak, a hintaágytól kezdve, a kocsiig, a frissen mosott ruháig, tiszta trágya szag van az udvaron, a kapunkat is folyamatosan letolják, és minden mást is, elkezdték zabálni a virágjaimat is, a fűmagról ne is beszéljünk! A létező összes kavicsot az udvarunkba hordják. Nem tudjuk élvezni a kinti létet, nem tudunk kint enni, mert az asztalt is össze sz*rják! Segítsetek, nem akarom őjet megölni, de már sok!



2021. jún. 20. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Pedig a légpuskán kívül, sok más megoldás nincs.
2021. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért sem akarom bántani őket, mert van 2 kutyám, és az öregtől kitelik, hogy megmérgezi őket!
2021. jún. 20. 13:01
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a te esetedben ez nem járható út.

A szomszéddal kellene valahogy dűlőre jutni.

2021. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Létezik vércse vijjogást sugárzó riasztó, de ki lehet akasztani néhány művarjút vagy hollót is.
2021. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezeket nagyon hamar megszokják.
2021. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szórsz ki patkánymérget.
2021. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerezz be egy jó csúzlit!
2021. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Meg kellene beszélni az öreggel, hogy takarítson fel a madarai után.

Az ilyen nagyszájú kommenthúszárok tanácsai használhatatlanok, légpuska meg csúzli meg dinamit..persze. Ezeknek a használata miatt a kérdező ütné meg a bokáját.

A ragadozómadárhang lejátszása, sólyomsziluett kihelyezése, vagy akár műsólyom-oda, ahol nem kellene legyenek. Vagy esetleg pótoljon bele ezeknek a költségébe. Amúgy nem értem, hogy szarhatják le a ruhákat, meg az asztalt amíg ott esztek.

A háborúsdi végtelenített: én megölöm a madarad, te megmérgezed a kutyám, én leszarom a lábtörlődet, én sósavat öntök az autódra, én bedobok az ablakodon egy molotov koktélt..emberek, felnőttek vagyunk (elméletileg)

van egy lyuk az ember arcán az orra alatt, azt kéne használni, KOMMUNIKÁLNI, ha kell erélyesen.

Remélem nem a Thököly útról van szó.

2021. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Ezeket a mű madarakat megpróbáljuk. A galambok amiért a mi udvarunkra,kakkantanak az az, hogy a közvezetékek a mi udvarunk, házunk,kapunk felett fut végig a hintaágyra ugye és egyéb dolgokra pedig leszálnak. Próbáltuk már szép szóval és csúnyán is, de semmi hatása
2021. jún. 22. 05:51
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel a kérdező bokája? Én elkapnám a galanbot amelyik átjön, megsütném aztán a szomszédnak nagy víg pofával mutogatnám röhögve, hogy "haha, ingyen sült galanb" aztán hirtelen máris fontosnak tartaná, hogy nála maradjanak.
2021. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!