Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnék Magyarországon...

Hol tudnék Magyarországon kakadut venni?

Figyelt kérdés
Fehér bóbitás kakadut szeretnék.

2021. jún. 21. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Ne vegyél. Simán túlél, egygazdás állat, aztán ha te nem leszel, belebolondul.
2021. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Mert mutatják a videókban, hogy milyen kis cuki.

Hazai tartósan sérült, el nem engedhető varjúfélét javasolnék inkább. Nagyon intelligensek, megmented az életét és nem kerül xxxxx forintba.

Kicsit bele kell gondolni az állat életébe, nem csak abba, hogy nekem most épp mihez van kedvem, meginni egy koktélt, kakadut tartani. 10-20-30 év múlva is lesz? Biztos? Ha gyerek születik, ha megunom? Hiába, azt csinálsz amit akarsz, és nyomod az ez a válasz szerinted nem hasznos-t.

2021. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy ilyen kakadu amit te keresel, 700e forintnál kezdődik. Ajánlom, hogy először menj el a balatoni madárkertbe és ott érdeklődj a faj után.
2021. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél nimfapapagájt, a legkisebb kakaduféle, köztük is van fehér, de kevésbé macerás a tartása, mint a nagykakaduknak.
2021. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Hasznos valaszok erkeztek :)

Ird be a google keresobe pl

“elado kakadu” biztos talalsz,ha itt kerdezoskodsz nem kapsz ertelmes valaszt

2021. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Igaz kevesen tenyésztik, de lehet találni tenyésztőket. Van papagájos, madaras ismereted, vagy teljesen kezdő vagy? Kakadut csak akkor ad neked egy tenyésztő, ha baromira értessz hozzájuk és volt már nagypapagájod, vagy hasonló kaliberű díszmadarad. Ugyan nem papagáj, de a kakadut is párban kell tartani. Nagyon hangos (ez a szomszédok miatt is fontos), több méteres röpde kell nekik és nem gyerekjáték tartani őket. Értelmi és érzelmi intelligenciájuk magas, ugyanekkor brutálisan agresszív viselkedés is előfordulhat náluk. CITES, bejelentés köteles a tartása. A kérdésed alapján, tehát ha azt sem tudod, hol keress tenyésztőt, akkor vesd is el a kakadu tartásának ötletét.
2021. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
2021. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

[link]

[link]

Ott egy név is,Dr.Solti béla

Gondolom madarakkal foglalkozik,lehet hogy van facebookja is.nézz utána,hívd fel,érdeklődj. :)


Vannak tenyésztők,csak nagyon meg kell őket találni,ez a kettő is csak véletlen,kidobta a Google.

2021. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Deákék azért elég ismertek madaras körökben. :-D
2021. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Jó,én nem vagyok madaras,csak segíteni akartam neki.

Ezt dobta a Google,ezt tudtam linkelni.Egy próbát mindig megér.

2021. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!