Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talaltam egy kismadarat mit...

Talaltam egy kismadarat mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Talaltam egy kismadarat az ablakom alatt

Csipogott eroszakkal

Behoztam

Inni ivott enni egyaltalan nem

De lattam rajta hogy fel nem is erzi jol magat

Elengedtem orult is egybol szaladt csipogott stb

Aztan most par ora mulva kimentem megint es ott ul kint az utca kozepen neha csipog de ennyi

Mit csinaljak szerintetek?

Nemtudom mivel teszek jot de buntudatom van es lesz is ha kint hagyom...


2021. jún. 30. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még pár óra után is életképesnek tűnt, akkor a szülők etetik, anélkül hamar elpusztulna. Tereld le az útról valami bokorba.
2021. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! Vegre valaki
2021. jún. 30. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hat nem mindegy milyen madar, sok feszekhagyo fioka van, p. A rozsdafarkuak, es majd megy az anyja etetni a foldre, azert csipog, mert mar ehes. Macska el tudja kapni, vagy a zart udvaron van? Figyeld, ha megy hozza par oran belul az anyja, akkor oke, ha nem, akkor vidd be es szerezz neki lisztkukacot (most este nem tudsz nyilvan jo lesz neki par db legy is, amit lecsapsz neki) , azzal etesd. Fenykepezd le es toltsd fel ide, akkor hatha tobbet tudunk segiteni.
2021. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2021. jún. 30. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
hívd fel a helyi madárvédőket infóért, vagy egy állatorvost
2021. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
#7 szia! Nekem is egy ilyet hozott (pontosan így nézett ki!!) a macskám még régebben, mi elvittük egy állatorvoshoz, aki foglalkozik madarakkal is, eteti őket, majd el engedi ha már tud repülni/ kaját szerezni magának. Ha nem látod,hogy bármi baja lenne, nem macskád fogta meg, akkor a 3. válaszoló tanácsát fogadd meg :)
2021. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rozsdafarkú. Tedd vissza, a szülők etetik.
2021. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Már megint te? A múltkor is egy feketerigó fiókát tartottál egy dobozban, nálad ez valami mánia?!
2021. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mire kimentem mar nem volt ott

Ugyhogy jo helyen van biztos

Koszi a normalis valaszokat

A balfaszok meg menjenek el dolgozni nagy unalmukban

2021. jún. 30. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, bárcsak több olyan ember lenne mint te, akit érdekel egy kismadár sorsa ❤️
2021. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!