Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg bántam, hogy megvettem a...

Meg bántam, hogy megvettem a papagájomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy Nagysándor papagájt, 30 évig is élhetnek. Meg bántam hogy megvettem, nagyon vad, és unalmas..eladni-vissza vinni nem tudom. Mit csináljak?
2021. júl. 1. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Süsd meg. Mit csinálj? Miért nem tudod eladni? Miért nem tudod visszavinni?
2021. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha tenyésztőtől van, vissza kell, hogy vegye. Facebook-on papagájos csoportokba tedd fel, ott garantáltan elviszi valaki.
2021. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Beszélgess vele,aztán majd ha visszapofázik,mindjárt nem lesz unalmas.
2021. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hirdesd meg ingyen elvihetőre, ha a kalitka is kell azért csengessenek valamit.
2021. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi az hogy nem tudod eladni? Te is vetted nem? :D Más is venni akar ilyen madarat...
2021. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szepen elajandekozod valakinek, aki ert is hozza es addig ne legyen tobbet allatod, amig fel nem fogod, hogy munka van veluk. Nem ertem, hogy par nap/het alatt gondolom kb 0 foglalkozassal mit is varsz.
2021. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy?
2021. júl. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebook csoportot keress. Pl

[link]

[link]

[link]

Nagyon sokan kérdezik itt, hol vehetnének tukánt, hóbaglyot, amazont, pingvint, kakadut, sast....papagájt. Már a kérdésből kb.meg lehet állapítani, hogy a kérdező mennyire komoly ember.

Eleve, aki gyakorin kérdezget ahelyett, hogy legalább a google-be keresgélne vagy szakirodalmat olvasna, azt nem tartom állattartásra alkalmasnak.

Az állattal foglalkozni kell. Azt még valahogy felfogják, hogy a kutyának pisilnie kell, meg a macskának alom, de a madarakra úgy tekintenek, mint egy dísztárgyra. Hát NEM, tévedés. Talán nagyobb a társaság-igényük, mint egy kutyának. 70%-ban egy számukra nem megfelelő kis kalitkában sorvadnak, tolltépkedő depressziós, vitaminhiányos idegroncsokká válnak a gazdáik miatt.

Légyszíves minél hamarabb hirdesd meg a csoportokban amit linkeltem, biztos vannak mások is de most ezeket találtam, és tanulj a leckéből.

2021. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!