Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha születnek kispapagájaim,...

Ha születnek kispapagájaim, akkor bevihetem őket az állatkereskedésbe? Esetleg kapok értük pénzt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha elevenszülő papagájod van,akkor szerintem az állatkertbe is beviheted jó pénzért.Ha kikelnek egyszerűen tojásból...hát,akkor nem lesz könnyű elpasszolni őket.
2010. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg az állatkereskedésben.
2010. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amikor megvannak a kismadarak szóljál jó előre a kereskedésbe, hogy kb. mikor lesznek elég nagyok,hogy bevidd, simán átveszik őket, bár töredékét fizetik csak az eladási árnak. Nem tudom, de ha mondjuk egy papagáj 4 hetesen elválasztható,2 hetesen szólj, hogy 2 hét múlva vinnéd őket. Ha éppen nincsen nála dömping, beveszi. Ha nem próbáld meg egy másik kereskedésbe. Nekem zebrapintyeim voltak évekig a csemetéket mindig elpasszoltam.
2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 26. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak: miiiiiiiiivaaaaaaaaaaaaan? Elevenszülő papagáj? lol


Amúgy.

Milyen fajta papagájokról van szó? Jó estben nagyker áron beveszi a kereskedés a madarakat, de lehet, hogy felajánlja, hogy eledelt ad cserébe.

2010. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a papagáj nem egy kib@szott tárgy. A kereskedésben meg rossz körülményke között tartják őket! aztse tudják hova adják el és kinek. Általában az eladónak fogalma sincs róla mit ad el. egy cipősdoboznyi kalitka, tükör, meg müanyag ülőrúd.. gratulálok, ha ilyne életet szánsz egy madárnak
2010. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meghirdetni őket,és magánszemélynek eladni jó helyre.Kb. 2500 Ft-ért adják őket a kereskedésben,szerintem 2000-nél többet ne kérj értük.
2010. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen mindenüt megveszik öket csak figyelj arra h na vágjanak átt az árukal és majd csak akkor ad el öket mikor már rendesen eszik a mahot és a szülök már nem etetik öket vagy külömben elpusztulnak éhen
2010. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!