Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek majdnem...

Milyen papagájt vegyek majdnem kezdőként?

Figyelt kérdés
Régebben volt galambom(ez nem tudom mennyire számít de kb fél éve halt meg) volt hullámos papagájom és a barátomnak van egy nimfája de egyikse volt az én madaram kicsit hűségesebb és intellingensebb madarat szeretnék ami beszédes is.Gondolkodtam a remetén mivel elég szimpatikusnak tűnik szerintetek jó lenne?

#papagáj #remetepapagáj
2021. júl. 8. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy Sándor papagáj?
2021. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem lehet egyedül tartani és 1db elég drága,mivel max 40.000Ft szeretnék szánni a madárra/madarakra de láttam a kis sándort az is nagyon megtetszett
2021. júl. 9. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik papagájt sem jó egyedül tartani.
2021. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Papagájtartó vagyok. Már születésem óta papagájaim vannak. A hullámos papagáj, nimfa, szilvapapagáj való kezdő papagájtartóknak. Nagyon édesek, kötődnek az emberekhez és a méretük is kisebb. A hullámosok nagyon szépen énekelnek, de nem zavaró. Barátpapagáj is esetleg, de már az egy nagyobb fajta és eléggé hangos, de rendkívül barátságos.
2021. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!